sobota, 29 kwietnia 2017

Strażnicy Chaosu powracają!


Uwaga uwaga wszyscy piraci! Strażnicy Chaosu powracają...
… Już niedługo c;
Czy ktoś jeszcze pamięta o tym małym, internetowym zakątku? To miejsce praktycznie umarło od marca, ale chyba najwyższy czas przywrócić Reitana i jego piracką załogę do życia. Bo piraci nigdy nie śpią! (No chyba że lis Hakara zacznie po raz 1725367235 opowiadać, jak to zwinął mapę skarbów. Zawsze długo, zawsze rozwlekle i… za każdym razem inaczej ;D ).
Ja w każdym razie nie zapomniałam o tym blogu, zaczęłam już nawet szkicować na kartce projekty nowego nagłówka. Mam nadzieję, że do końca maja uda mi się z nim wyrobić, podobnie jak inne zamówienia c: Mam już napisany w zeszycie niemal cały rozdział. po tym jak go opublikuję, będą znów pojawiać się regularnie raz na dwa tygodnie, a w wakacje (które rozpoczną mi się w czerwcu c; ) może nawet raz na tydzień.
A! Zrobiłam większościowy redesign Reitana. Ten, który jest w nagłówku, moim zdaniem kiepsko oddaje ten charakter :v Główny bohater jest poharatany bliznami, uśmiecha się jak złoczyńca i - przede wszystkim - jest wielgachny jak dąb! A ten w nagłówku… ach, aż szkoda gadać.
A więc rozdział zostanie opublikowany równo 14 maja - będę już wtedy prawie po wszystkich najważniejszych maturach (i kilka godzin po egzaminie teoretycznym z prawa jazdy. Życzcie mi wiatru w żagle, bo bardzo mi się przyda XD ). Może nawet przyniesie mi szczęście przed (o zgrozo!) rozszerzoną fizyką, kto wie?... Hej! Ale pomarzyć zawsze można.
Także do usłyszenia, Kapitanie Czytelniku! Już niedługo! c:


Steampunkowa flaga na szczęście! :D

9 komentarzy:

 1. Dzięki wielkie za info. Choć obiecałem odwiedzać, długo nie nie wpadałem, bo... w sumie z różnych powodów, z których najważniejszym jest to, że napatoczyło się mi realne życie :D
  Jaby nie było, wpadnę tu, kiedy znajdę więcej czasu, co zdarza się coraz rzadziej, niestety.
  W razie w, proszę by dalej zostawiać info na blogu (bractwo-tokaj.blogspot.com). W linkach może być. Większość komentarzy udowaniam, kiedy ogarniam ogólnie stronę, wiec nie przejmuj się tym ,)

  Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie, że pamiętamy o tym blogasku, nie ma innej opcji c: kolejne średnio (a nawet wcale) legalne przygody Reitana i Ikiwy, już się nie mogę doczekać!
  Piszesz rozszerzenie z fizyki...? *mdleje na sam dźwięk słowa "fizyka" bedącego zawsze dla Ig synonimem gapienia się przez 45 minut w ścianę z tępą miną* Gdybym nie znalazła już póxniej czasu na komentowanie, życzę ci powodzenia na maturze, na pewno dobrze ci pójdzie c: (Skoro dobrowolnie wybrałaś fizykę, reszta to chyba dla ciebie bułka z masłem, co?)
  Pozdrawiam i czekam na rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yup! I przyjdę tam chyba na tę fizykę uzbrojona po zęby, tak się jej boję XD
   Z całego serca Ci dziękuję. Ja Ci życzę, żebyś tak zdała maturę, że jak egzaminatorzy wezmą twoje prace, to im z podziwu i zachwytu czapy z głów pospadały! O! ;D
   Hah, akurat polski i matma podstawowa to może być bułka z masłem, ale ty z nimi również pewnie fantastycznie sobie poradzisz c; Trochę bardziej obawiam się rozszerzonej matmy (jak każdy XD) i rozszerzonego polskiego, bo w klasie mat-fiz kazano nam pisać wypracowania raz na ruski rok. No i te nieszczęsne ustne, aghrrrh!
   A ty co wybrałaś na rozszerzenie, jeśli oczywiście wolno mi zapytać? c:
   (Uwaga, może zgadnę! ;D Chmm... Rozszerzona historia, polski i matma? :D )
   Pozdrawiam ciepło! ~ Kräva

   Usuń
  2. Prawie zgadłaś, wybrałam polski i historię c: chwilę myślałam też nad matmą, ale nasi khe, khe, matematycy tłumaczą tak, że nawet najwiekszy geniusz by zglupiał, a że nie chciało mi się chodzić na korepetycje, dałam sobie spokój.
   Ja tam sie ustnych nie boję - idę na wszystkie egzaminy w dość wysokich jak na mnie szpilkach i mam nadzieję, że jak się efektownie wywalę (a z taką łamagą jak ja to jest pewne), może komuś zrobi się mnie żal i na wstepie dadzą mi 100% :D
   Za to już teraz umieram ze strachu przed wypracowaniem z historii i rozszerzonym polskim - wiadomo, nie wstrzelisz się w klucz i od razu jest źle. Ponoć bardzo przydaje się znajomość współczesnych tekstów. Których moja klasa prawie w ogóle nie omawiała, no ale.
   Dobra, koniec smecenia - na pewno sobie poradzimy, wierzę w to :) A na jakie studia sie wybierasz, jeśli wolno wiedzieć?

   Usuń
  3. Haha, ale to naprawdę genialny plan XD Dlaczego też wcześniej na to nie wpadłam!... Myślisz, że dwie ofiary własnego obuwia jednego dnia będą zbyt podejrzane? ;D
   Na historii trzeba pisać wypracowanie? :o No proszę, a ja to naiwna sądziłam, że kilka dat się wkuje i idzie jak po maśle... ale ja nawet datę chrztu polski potrafię pomylić (okazuje się, że za napisanie 966 p. n. e. można nieźle oberwać po głowie od nauczycielki XD )
   Tak, damy radę! ;D
   Pewnie, że wolno c; Planuję wybrać się na studia związane z grafiką komputerową oraz animacją (między innymi w Katowicach jest taka szkoła, byłam tam na warsztatach i na widok tych drogich programów do animacji i wyczepistego sprzętu omal nie umarłam z wrażenia *^* Ach... niełatwo było znów wrócić na swój darmowy programik, na którym nawet ustawienie pędzla to sztuka XD )
   Ewentualnie, gdybym z moimi amatorskimi umiejętnościami się nie dostała, zamierzam pójść na kierunek radionawigacji lotniczej. To spadek po moim marzeniu wybrania się na lotnictwo wojskowe, które prysło w momencie, w którym kazali mi nosić grubiaste okulary. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!... Bo przynajmniej oprawki mam ładne ;DDD
   A ty na jakie studnia zamierzasz się wybrać? c; ~ Kräva

   Usuń
  4. Oj tam, kilka(naście) wieków w tę czy w tę nie powinno przecież nikomu zrobić różnicy :D Z wypracowaniez z historii na dodatek jest tak, że nie może się trafić jakiś miły i przyjemny temacik typu "Scharakteryzuj III Rzeszę", są za to potworki typu "opisz przemiany społeczno-gospodarczo-polityczne zaboru austriackiego z pruskim" o.O Może chociaż w reszcie testu dobrze mi pójdzie...
   Ja myślałam nad niemcoznawstwem, uwielbiam tamte tereny, może też przy okazji podszkoliłamym język i wyszłabym poza poziom przedstawienia się i tekstów piosenek :) Idealnie by było, gdyby istniał jakiś kierunek skoncentrowany tylko na II WŚ, ale tak dobrze to nie ma, niestety.

   Usuń
 3. suuuper :P stęskniłam sie za tym szalonym universum ;p 'chyba że' piszemy bez przecinka ;p jak 'mimo że'

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że wreszcie jesteś! Stęskniłam się za przygodami Reitana i Ikiwy!

  OdpowiedzUsuń

Ahoi, Kapitanie Czytelniku!
Pamiętaj, że każde twoje słowo na temat notki jest dla mnie niezwykle ważne!